Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

 

Pomimo trwającej pandemii COVID-19 podjęliśmy decyzję o organizacji 85. Wiosennej Konferencji PTK i XIV Konferencji "Kardiologii Polskiej" w konwencji stacjonarnego spotkania w Opolu. Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy w dniach 22-23 kwietnia 2022 roku do sal Teatru im. Jana Kochanowskiego. Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli przyjechać, będziemy transmitować sesje wykładowe online.

 

Program naukowy 85. Wiosennej Konferencji PTK & XIV Konferencji "Kardiologii Polskiej" został stworzony przez wybitnych specjalistów kardiologii. Tradycyjnie znajdziecie w nim Państwo dokładne omówienie wytycznych ESC ogłoszonych w 2021 roku. Nowością w tym roku jest sesja poświęcona najważniejszym stanowiskom polskich ekspertów opublikowanych w Kardiologii Polskiej. Tematyka pozostałych sesji jest bardzo zróżnicowana i nawiązuje do wytycznych w praktycznie wszystkich podspecjalnościach kardiologii, o co doskonale zadbał Komitet Naukowy Kongresów PTK. Ponadto kilka ważnych i ciekawych tematów przygotowaliśmy dla Państwa w konwencji warsztatowej.

 

Jesteśmy przekonani, że przygotowany program zachęci Państwa do uczestnictwa w konferencji i przyniesie konkretne korzyści dla praktyki klinicznej. Zapraszamy do Opola i uczestnictwa w 85. Wiosennej Konferencji PTK & XIV Konferencji "Kardiologii Polskiej" wszystkich zainteresowanych nowoczesną kardiologią, w tym obok kardiologów i kardiochirurgów również rezydentów medycyny, lekarzy rodzinnych, internistów, jak również studentów medycyny - dla tych ostatnich udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Do zobaczenia w Wiosennym Opolu!

 

Z pozdrowieniami

 

KOMITET NAUKOWY i KOMITET ORGANIZACYJNY

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.